Aktuālās izmaiņas mikrouzņēmuma nodokļa likumā no 2017. gada. Iespējas un risinājumi!

Nākamgad par katru nodarbināto darba devējam obligātajās sociālajās iemaksās būs jāsamaksā ne mazāk kā 97,16 eiro mēnesī. Šī prasība attieksies uz vispārējā nodokļu režīmā un mikrouzņēmumu nodokļa režīmā strādājošiem, neatkarīgi no viņu darbā pavadītā laika un nopelnītā.

Pērn pieņemtie grozījumi likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu" paredz, ka no 2017. gada 1. janvāra darba devējam par katru darba ņēmēju būs jāsamaksā minimālā sociālās apdrošināšanas obligātā iemaksa, ko rēķinās no minimālās algas. Nākamgad šis minimālais nodoklis būs jāsamaksā 75%, bet 2018. gadā - 100%. Nākamgad minimālā alga būs 380 eiro, tāpēc attiecīgi minimālā sociālā iemaksa nākamgad būs 97,16 eiro. Atsevišķos gadījumos sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas varēs veikt samazinātā apmērā.

Biznesa izglītības centrs "Biznesa Izglītība" saņemot vairākus jautājumus no mikrouzņēmumu vadītājiem par MUN likuma grozījumiem ir nākuši pretī Latvijas uzņēmējiem. Sadarbībā ar vadošo grāmatvedības un pieredzes bagāto lektori Aiju Vaivodi piedāvā aktuālo semināru programmu!

Semināra organizators: Biznesa Izglītība
Norises laiks: 9. decembris (piektdiena) no plkst. 10:00 - 15:00
Norises vieta: Stabu iela 49, Rīga
Lektore: Mg. Oec., Aija Vaivode, grāmatvedības un biznesa semināru pasniedzēja

Aijai Vaivodei ir ilgu gadu pieredze semināru, kursu vadīšanā nodokļu likumdošanas un grāmatvedības jautājumos. Kā arī ekonomikas, uzņēmējdarbības un darba likumdošanas programmās. 16 gadu pieredze VID, vecākās nodokļu inspektores un konsultāciju daļas priekšnieces amatos, ļauj iedziļināties šajās tēmās un redzēt situāciju organizācijās kopumā.

Darba metodika:

Šajā seminārā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar aktualitātēm MUN maksātājiem, izmaiņām likumdošanā, komercdarbības formām un daudz ko citu, lai iegūtu plašākas zināšanas par MUN izmaiņām. Semināra beigās individuālās konsultācijas un atbildes uz jautājumiem

Semināra programma:
  • Aktualitātes MUN maksātājiem;
  • Uzņēmēji, kurus visvairāk ietekmēs jaunās izmaiņas likumdošanā;
  • Praktiski, salīdzinoši piemēri uzņēmējdarbības formas un nodokļa samaksas gadījumos;
  • Valsts sociālās apdrošināšanas iemaksas - kritērijs MUN maksātāja statusa izvērtēšanai;
  • Aspekti, kas jāņem vērā MUN maksātājiem ar nākamo gadu;
  • Praktiski piemēri, individuālās konsultācijas un atbildes uz jautājumiem.

Semināra programma papildināta ar aktualitātēm nodokļu likumdošanā:    

  • izmaiņas minimālo sociālo iemaksu piemērošanā;     
  • jaunās prasības Gada pārskatu sagatavošanā un iesniegšanā EDS;     
  • aktualitātes un izmaiņas Elektronisko kases aparātu, iekārtu un ierīču pielietošanā.


Cena: Ar atlaidi 50% (ierobežots skaits, vēl pieejama!) – tikai EUR 89 (semināra standarta cena EUR 178,-)

Semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Izglītības" centra apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauze.

Pieteikties semināram Jums ir iespējams pa tālruni 24957818, e-pastu: apmacibucentrs@inbox.lv, vai aizpildot pieteikuma anketu zemāk.

Pieteikties

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .