Seminārs "Ievads uzņēmējdarbības uzsākšanā"

Ikviens no mums kādreiz ir sapņojis par savu biznesu, taču nereti par traucējošo faktoru ieceres īstenošanai kļūst nepietiekamas zināšanas un savu lomu spēlē arī pieredzes trūkums. Nav īsti skaidrs ar ko sākt, kā pareizi ieguldīt finanses un kā panākt, ka mazas idejas top lielas. Lai neļautu šiem apstākļiem stāties ceļā sava personīgā uzņēmuma nākotnei, jaunajiem biznesa censoņiem pirmo soli palīdzēs spert seminārs "Ievads uzņēmējdarbības uzsākšanā" - par visu aktuālo uzņēmējdarbības uzsākšanai. 


Semināra organizators: Biznesa Izglītība
Norises laiks: 4. novembris (sestdiena) no plkst. 10:00 - 16:00
Norises vieta: Bauskas iela 63/1, Rīga, LV-1004
Lektore: Mg.com.sc.IBM; Mg.geogr., Teiksma Kalniņa, biznesa semināru pasniedzēja


Teiksmai Kalniņai ir ilgu gadu pieredze dažādu tēmu pasniegšanā, starp tām – Biznesa plāna sastādīšana, Projektu vadība, Tīkla mārketings, Grāmatvedība un nodokļi, Vides aizsardzība, Jauniešu iespējas darba tirgū un Uzņēmējdarbības uzsākšana. Iedziļināšanās šajās tēmās (strādājot par lektori Apmācību aģentūrā un Mācību centrā Buts ar dažādām mērķauditorijām, tostarp, ārzemju studentiem; veicot pētījumus;, ļauj Teiksmai Kalniņai redzēt situāciju organizācijā kopumā un dažādu faktoru mijiedarbībā (stratēģijas, motivācijas, organizācijas kultūras utt.).

Cena: 
Ar "Latvijas Biznesa Attīstības Asociācijas" līdzfinansējumu 70% (ierobežots skaits, vēl pieejama!) – tikai EUR 54
 (semināra standarta cena EUR 180,-)


Piesakoties semināram divatā, cena vien 40 EUR par apmeklētāju.

DARBA METODIKA

Šajā seminārā klausītājiem būs iespēja iepazīties ar ievadu uzņēmējdarbības uzsākšanā, komercdarbības formām, finansēšanas iespējām un daudz, ko citu, lai iegūtu zināšanas par uzņēmējdarbības pamatiem. 

ĪSS SATURA IZKLĀSTS

1. Veiksmīgas komercdarbības priekšnosacījumi

2. Komercdarbības formas

3. Uzņēmuma finanses un finansēšanas avoti

4. Uzņēmuma saimnieciskās darbības galvenie rādītāji. Grāmatvedība

5. Uzņēmējdarbības riski

6. Biznesa plāns

7. Jautājumi un atbildes

Semināra noslēgumā tiek izsniegta īpaša "Biznesa Izglītības" centra apliecība. Cenā iekļauti apmācību materiāli, kafijas / tējas pauze.

Pieteikties semināram Jums ir iespējams pa tālruni 24957818, e-pastu: konsultacijas@mail.lv, vai aizpildot pieteikuma anketu. 


 


Atsauksmes no apmeklētājiem par semināru "Ievads uzņēmējdarbības uzsākšanā":

Baiba, ražošanas vadītāja: "Šo semināru ieteiktu apmeklēt tiem, kas vēlas sākt kaut ko savu, lai apzinātos, kas ir sākumā nepieciešams izdarīt un izplānot."

Kāris, topošais uzņēmējs: "Šo semināru ieteiktu ikvienam, kas attīstās un domā par nākotni. Visvērtīgākā ir metodika, noteikti noderēs."

Lauma, interjera dizainere: "Man patika, ka semināra laikā tika izrunāts individuāli katra dalībnieka biznesa ideja, līdz ar to iegūstot citu skatījumu. Seminārs bija ļoti labs un ir pozitīvas atsauksmes."

Kristīne, strādā apkalpojoša sfērā: "Šo semināru galvenokārt bija vērts apmeklēt, lai izprastu savu ideju līdz galam. Ieteiktu apmeklēt visiem, gan tiem kam jau ir bizness, gan tiem kam vēl nav."

Piesakies ŠEIT

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .