Klientu atsauksmes par "Biznesa Izglītības" centra vadītajiem semināriem

Atsauksmes no apmeklētājiem par semināru "Seminārs par aktuālākajiem nodokļu likumdošanas jaunumiem":

Uldis, autoservisa vadītājs: "Lielisks seminārs, to vadīja ļoti zinoša savas nozares speciāliste. Iegūtās zināšanas ļoti noderēs uzņemējdarbībā."

Lāsma, konsultāciju uzņēmuma vadītāja: "Ļoti labs seminārs, ļoti labi tika izskaidrots par gaidāmajām izmaiņām.  Ieguvu jaunas idejas, kuras varēs izmantot darbā.

Jekaterina, grāmatvedības uzņēmuma vadītāja: "Ļoti labi sagatavoti materiāli, ļoti noderīga informācija. Ieteiktu šo semināru apmeklēt grāmatvežiem, pašnodarbinātajiem, un uzņēmumu vadītājiem.

Liene, TV raidījumu kompānijas direktore: "Laba tēma, zinošs speciālists. Seminārs ļoti noderīgs un ieteicams apmeklēt jebkuram interesantam par šo tēmu."


Atsauksmes no apmeklētājiem par semināru "Ievads Uzņēmējdarbības uzsākšanā":

Baiba, ražošanas vadītāja: "Šo semināru ieteiktu apmeklēt tiem, kas vēlas sākt kaut ko savu, lai apzinātos, kas ir sākumā nepieciešams izdarīt un izplānot."

Kāris, privātpersona: "Šo semināru ieteiktu ikvienam, kas attīstās un domā par nākotni. Visvērtīgākā ir metodika, noteikti noderēs."

Lauma, interjera dizainere: "Man patika, ka semināra laikā tika izrunāts individuāli katra dalībnieka biznesa ideja, līdz ar to iegūstot citu skatījumu. Seminārs bija ļoti labs un ir pozitīvas atsauksmes."

Kristīne, strādā apkalpošanas sfērā: "Šo semināru galvenokārt bija vērts apmeklēt, lai izprastu savu ideju līdz galam. Ieteiktu apmeklēt visiem, gan tiem kam jau ir bizness, gan tiem kam vēl nav."
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .